fooldal3.jpg
szolg2.jpg
rendelés2.jpg
szerviz2.jpg
kontakt2.jpg

Objednávka auta

Zabezpečujeme dovoz hybridných, elektrických ako aj ostatných vozidiel, a to aj zo zahraničia s kompletným vybavením všetkých úradných záležitostí pre fyzické a právnické osoby ako aj pre rôzne inštitúcie.

 

Pri objednávaní auta naši Klienti kladú najčastejšie tieto otázky:

Od koho a odkiaľ sa zadovažujú objednané autá?

- Máme uzavreté zmluvy s autorizovanými predajcami a aukčnými firmami v Európe. Z ich ponuky vyberáme výlučne iba autá získané na protiúčet od fyzických a právnických osôb.

 

Ak chcem kúpiť auto a rozhodnem sa pre Vami navrhnutú objednávku, čo mám urobiť, aby som získal vozidlo, ktoré chcem kúpiť?

- V  prípade takejto požiadavky treba vyplatiť kauciu/zábezpeku 600,- EUR (táto suma v prípade odstúpenia sa vracia). Ak nájdeme auto v tuzemsku alebo v zahraničí, ktoré zodpovedá Vašim požiadavkám (farba/rok výroby/typ/stav tachometra/výbava, atď.), tak treba doplatiť k 600,- eurovej zálohe sumu do 30% hodnoty auta. My sa zaväzujeme auto doviesť, zaevidovať/prepísať. Vy vyplatíte celú kúpnu cenu auta – teda zvyšných 70% - ako aj vyššie spomenuté náklady až pri jeho prevzatí.

 

Akú záruku viete poskytnúť na Vami predávané autá?

- Všetky autá majú diagnostický list, záruku najazdených kilometrov. Ďalej poskytujeme tiež kompletnú 1-ročnú záruku na všetky nami predávané autá. 

 

Všetkých záujemcov žiadame, aby pre bližšie informácie týkajúce sa objednávky áut sa obrátili na našich kolegov, ktorí v pracovnom čase ochotne zodpovedia prostredníctvom uvedených kontaktných údajov všetky Vaše otázky.

Dávid Csóka
Predajca
+421 918 697 503
hibridautokft@gmail.com
www.facebook.com/hibridauto

László Lőrincz

Vedúci servisu

+421 948 843 379

hibridautokft@gmail.com

www.facebook.com/hibridauto